KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9344219
*
nr 934 4219
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, signerad, Stilleben, 44 x 54
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:44:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/1 22:58:15
1
100 kr
6/1 23:24:08
2
200 kr
8/1 23:04:06
3
200 kr
8/1 23:04:06
2
200 kr (Budbetjänt)
8/1 23:04:18
3
300 kr
8/1 23:04:39
3
350 kr
10/1 22:35:29
2
900 kr
11/1 01:38:07
3
450 kr
11/1 01:38:07
2
500 kr (Budbetjänt)
11/1 01:38:22
3
600 kr
11/1 01:38:22
2
700 kr (Budbetjänt)
11/1 01:38:36
3
800 kr
11/1 01:38:36
2
900 kr (Budbetjänt)
11/1 01:49:18
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stilleben
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:56
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:50
-
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:48
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4219
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, signerad, Stilleben, 44 x 54
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/1 22:58:15 | 1 | 100 kr |
6/1 23:24:08 | 2 | 200 kr |
8/1 23:04:06 | 3 | 200 kr |
8/1 23:04:06 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
8/1 23:04:18 | 3 | 300 kr |
8/1 23:04:39 | 3 | 350 kr |
10/1 22:35:29 | 2 | 900 kr |
11/1 01:38:07 | 3 | 450 kr |
11/1 01:38:07 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/1 01:38:22 | 3 | 600 kr |
11/1 01:38:22 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
11/1 01:38:36 | 3 | 800 kr |
11/1 01:38:36 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
11/1 01:49:18 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stilleben
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:16 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:56 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:50 -
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:48